fbpx

KONTAKT: tel. +48 33 822 66 15

logo DREWEX ver2DREWEX MEBLE DLA DZIECI sp. z o.o.

ul. Dworska 14, 34-100 Tomice, POLSKA
NIP: 551-262-12-16 


 1. Kupujący ma obowiązek zgłoszenia reklamacji w miejscu zakupu mebli, a w przypadku braku takiej możliwości (np. likwidacji jednostki handlowej), bezpośrednio u Gwaranta.
 2. Zgłoszenie następuje w formie pisemnej lub elektronicznej. Zgłoszenie powinno zawierać datę zakupu, paragon lub kopię faktury,dokładny opis zgłaszanego zastrzeżenia, datę powstania wady, a także, o ile jest to możliwe – dokumentację zdjęciową. Wszystkie zgłoszenia reklamacyjne ,które nie będą posiadały wskazanych dokumentów i danych nie będą mogły zostać rozpatrzone i tym samym, nie zostanie rozpoczęta procedura reklamacyjna.
 3. O przyjęciu reklamacji do realizacji przez Gwaranta lub też uznaniu reklamacji za nieuzasadnioną Kupujący będzie powiadomiony przez Sprzedającego w terminie do 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.
 4. Na meble przeznaczone do montażu poza miejscem wydania, dostarczone Kupującemu w paczkach (o ile paczka nie nosi śladów uszkodzenia ) czas zgłoszenia reklamacji na widoczne (jawne) wady wykonania i wykończenia oraz braki elementów (akcesoriów) wynosi 7 dni od daty wydania.
 5. W przypadku, w którym Gwarant stwierdzi, iż złożona reklamacja jest uzasadniona – naprawa gwarancyjna nastąpi w terminie 30 dni roboczych licząc od dnia uznania reklamacji.
 6. Podstawowym sposobem załatwienia reklamacji jest naprawa wyrobu przywracająca wartość użytkową i estetyczną.
 7. Sposób i miejsce naprawy ustala Gwarant. Koszt dostawy towaru do Gwaranta, w przypadku gdy konieczne jest dokonanie sprawdzenia lub naprawy w miejscu produkcji, ponosi Kupujący.
 8. W przypadku gdy niezbędne jest dodatkowe sprawdzenie zasadności złożonej reklamacji, sprowadzenie nowego towaru lub specjalistycznej naprawy w fabryce, terminy reklamacyjne mogą ulec wydłużeniu, o czym zostanie poinformowany Kupujący.
 9. Zwłoka w załatwieniu reklamacji nie zachodzi, gdy przedstawiciel Gwaranta zgłosi się u Kupującego w uzgodnionym terminie celem załatwienia reklamacji, a nie mógł tej czynności wykonać z przyczyn leżących po stronie Kupującego.
 10. Na Gwarancie nie ciąży obowiązek dostarczenia do Kupującego mebli zastępczych na czas naprawy mebli objętych reklamacją.
 11. Jeżeli Kupujący uniemożliwi dokonanie naprawy uważa się, że zrezygnował z uprawnień gwarancyjnych.

icon direction

ZADZWOŃ

tel. +48 33 822 66 15
 

icon mail NAPISZ WIADOMOŚĆ:

kontakt@drewex.com 

icon direction

DREWEX Meble dla Dzieci sp. z o.o. 

ul. Dworska 14, 34-100 Tomice, POLSKA

 WSPÓŁPRACA

icon maile-mail: tomek@drewex.com 

CZĘŚCI ZAMIENNE SKLEP RUNO BABY 

IGNATKI 40/1, 16-001 KLEOSIN, POLSKA

icon maile-mail: kontakt@runo.sklep.pl 

OBSŁUGA PLATFORMY B2B

icon maile-mail: b2b@drewex.com

DziśDziś101
OgółemOgółem532036

MENU: O NAS | PRODUKTY | B2B | KATALOGI | KONTAKTY | REKLAMACJE