fbpx

KONTAKT: tel. +48 33 822 66 15

dziecko bed 1839564 1x1

Mały człowiek od pierwszych dni swojego życia potrzebuje wyjątkowej przestrzeni, szczególnej delikatności i opieki. Wiedząc o tym, poprzez wszystko, co robimy, stwarzamy ciepły i bezpieczny dziecięcy świat. Nasze produkty zaspokajają ogromną część potrzeb dzieci - od narodzin, aż do ukończenia pięciu lat. Są to mebelki oraz dodatki do dziecięcego pokoju.

Sięgamy po sprawdzone wzorce, bacznie śledzimy światowe trendy, zmieniające się gusta klientów, planujemy nowe rozwiązania. Jesteśmy wierni najzdrowszym, najbardziej naturalnym materiałom, takim jak bawełna i drewno, które nigdy nie wychodzą z mody.

Asortyment

Jesteśmy jedynym producentem w kraju, oferującym tak szeroki wachlarz asortymentu dziecięcego. W naszej ofercie obecnie znajdują się: Zestawy dziecięcych mebelków (łóżeczka , kołyski, łóżka wielofunkcyjne dla dzieci wczesnoszkolnych, szafy, komody, krzesełka , tapczanów 140x70 cm, łóżeczek 100x50 cm)

Jakość

Do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy surowce i materiały najwyższej jakości, które gwarantują, bezpieczeństwo, trwałość i wytrzymałość. Także nasz park maszynowy dostosowany jest do produkcji artykułów o bardzo wysokich parametrach jakości wiodących światowych producentów. 

Bezpieczeństwo

Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne opinie i certyfikaty bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Unii Europejskiej, Kanady i 9 Stanów Zjednoczonych. Na terenie Unii są to Certyfikaty wydane na podstawie badań i testów laboratoryjnych przez:

  • INSTYTUT TECHNOLOGII DREWNA – będący jednostką akredytowaną przez Komisję Europejską (Nr notyfikowania 1583)
  • RAPPORT D’ESSAI, wydany przez LABORATOIRES POURQUERY ANALYSES INDUSTRIELLES, Lyon, Francja,
  • TESTRAPPORT wydany przez RISS MOBELTEK AS, Norwegia,
  • CERTIFICATE OF ANALYSIS wydany przez MICOM INC. LABORATOIRES – LABORATORIES, Lepine Dorval, Kanada.

 

Zastanawiasz się jak powstają nasze meble? A może... Czy wiesz, że przy produkcji naszych produktów pracuje więcej kobiet niż mężczyzn Na te i na inne nurtujące pytania dotyczące produkcji mebli dla dzieci opowiemy podczas reportażu o naszej firmie

Niedawno zostaliśmy odwiedzeni przez twórców telewizyjnego programu „Polskie znaczy dobre”, w którym pokazaliśmy swoją fabrykę mebli oraz opowiedzieliśmy o procesie ich produkcji.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu
i wysłuchania wszystkich odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

icon direction

ZADZWOŃ

tel. +48 33 822 66 15
 

icon mail NAPISZ WIADOMOŚĆ:

kontakt@drewex.com 

icon direction

DREWEX Meble dla Dzieci sp. z o.o. 

ul. Dworska 14, 34-100 Tomice, POLSKA

 WSPÓŁPRACA

icon maile-mail: tomek@drewex.com 

CZĘŚCI ZAMIENNE SKLEP RUNO BABY 

IGNATKI 40/1, 16-001 KLEOSIN, POLSKA

icon maile-mail: kontakt@runo.sklep.pl 

OBSŁUGA PLATFORMY B2B

icon maile-mail: b2b@drewex.com

DziśDziś92
OgółemOgółem532027

MENU: O NAS | PRODUKTY | B2B | KATALOGI | KONTAKTY | REKLAMACJE