3_drawer_new_york
4_drawer_cortona
4_drawer_oak
accessories_new_york
bookstand_cortona
bookstand_new_york
cot_adel
cot_bear_and_butterfly_dark_nut
cot_bear_and_butterfly_silver
cot_bear_led_color
cot_bear_led_color_led
cot_cortona_oak
cot_cortona_white
cot_giraffe_santana
cot_hipp_transparent
cot_hipp_white
cot_jagoda
cot_kuba
cot_kuba2
cot_laura_transparent_teak
cot_laura_white
cot_little_fox
cot_mocca
cot_natalia
cot_new_your_oak
cot_new_your_white
cot_olek
cot_stars_silver
cot_tygrys
cradle_vanessa
drawer_alpine_white

Tomice Luty 2015

logo DREWEX ver2DREWEX MEBLE DLA DZIECI sp. z o.o.

ul. Dworska 14, 34-100 Tomice
NIP: 551-262-12-16 


 • Kupujący ma obowiązek zgłoszenia reklamacji w miejscu zakupu mebli, a w przypadku braku takiej możliwości ( np. likwidacji jednostki handlowej), bezpośrednio u Gwaranta.
 • Zgłoszenie następuje w formie pisemnej lub elektronicznej. Zgłoszenie powinno zawierać datę zakupu, paragon lub kopię faktury,dokładny opis zgłaszanego zastrzeżenia, datę powstania wady, a także, o ile jest to możliwe – dokumentację zdjęciową. Wszystkie zgłoszenia reklamacyjne ,które nie będą posiadały wskazanych dokumentów i danych nie będą mogły zostać rozpatrzone i tym samym, nie zostanie rozpoczęta procedura reklamacyjna.
 • O przyjęciu reklamacji do realizacji przez Gwaranta lub też uznaniu reklamacji za nieuzasadnioną Kupujący będzie powiadomiony przez Sprzedającego w terminie do 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.
 • Na meble przeznaczone do montażu poza miejscem wydania, dostarczone Kupującemu w paczkach ( o ile paczka nie nosi śladów uszkodzenia ) czas zgłoszenia reklamacji na widoczne (jawne) wady wykonania i wykończenia oraz braki elementów (akcesoriów) wynosi 7 dni od daty wydania.
 • W przypadku, w którym Gwarant stwierdzi, iż złożona reklamacja jest uzasadniona – naprawa gwarancyjna nastąpi w terminie 30 dni roboczych licząc od dnia uznania reklamacji.
 • Podstawowym sposobem załatwienia reklamacji jest naprawa wyrobu przywracająca wartość użytkową i estetyczną.
 • Sposób i miejsce naprawy ustala Gwarant. Koszt dostawy towaru do Gwaranta, w przypadku gdy konieczne jest dokonanie sprawdzenia lub naprawy w miejscu produkcji, ponosi Kupujący.
 • W przypadku gdy niezbędne jest dodatkowe sprawdzenie zasadności złożonej reklamacji, sprowadzenie nowego towaru lub specjalistycznej naprawy w fabryce, terminy reklamacyjne mogą ulec wydłużeniu, o czym zostanie poinformowany Kupujący.
 • Zwłoka w załatwieniu reklamacji nie zachodzi, gdy przedstawiciel Gwaranta zgłosi się u Kupującego w uzgodnionym terminie celem załatwienia reklamacji, a nie mógł tej czynności wykonać z przyczyn leżących po stronie Kupującego.
 • Na Gwarancie nie ciąży obowiązek dostarczenia do Kupującego mebli zastępczych na czas naprawy mebli objętych reklamacją.
 • Jeżeli Kupujący uniemożliwi dokonanie naprawy uważa się, że zrezygnował z uprawnień gwarancyjnych.

icon direction

DREWEX
Meble dla Dzieci
 sp. z o.o.

 

ul. Dworska 14, 34-100 Tomice
tel. +48 33 822 66 15

ZESTAWY MONTAŻOWE I CZĘŚCI ZAMIENNE obsługuje firma:

FHU "RUNO" Małgorzata Rogowska
16-02 Czarna Białostocka
Łapczyn 24
e-mail: biuro@runo.sklep.pl

DOSTĘP DO FOTOGRAFII

icons foto

WYPEŁNIJ FORMULARZ

DziśDziś32
OgółemOgółem100750